tel: +420 730 573 318

email: klc@klcgroup.cz

OD 7:00 do 17:00 (PO-PÁ)

Detekce teploty a roušky

Komplet v Českém jazyce

Obrovskou výhodou našich turniketů je překlad do Českého jazyka. Většina firem v ČR dodává turniket v Anglickém nebo DOKONCE Čínském jazyce.

Cena

Nabízíme bezkonkurenční cenu na Českém trhu. Zákazníci si pochvalují snížení nákladů a návratnost investice do pár měsíců v porovnání s náklady na zaměstnance.

servis a příprava

Nákupem to u nás nekončí. Nejenže Vám turniket přivezeme a zapojíme, ale v případě potíží jsme schopni ho i opravit a případně nastavit dle přání zákazníka.

Čas

Turniket pracuje 24/7. Nezastaví se. Nepotřebuje pauzu na oběd, ani přestávku na cigaretu. Dejte lidské obsluze smysluplnější práci než měřit ručně teplotu a kontrolovt roušky 🙂

Často kladené dotazy

Ano je! Dali jsme si práci, abychom Vám mohli nabídnout produkt kompletně v Češtině (text i zvuk). Ostatní výrobci nabízejí produkt v Angličtině nebo dokonce Čínštině.

Nákupem detekčního terminálu u nás jste si zároveň zakoupili jeho instalaci. Odpadá Vám tedy zapojování drátků 🙂

Od výrobce je nastavena “zvýšená teplota” na 37,3°C. Můžete si ji však nastavit dle svého uvážení. Doporučujeme však držet se v rozmezí 37,1-37,5°C.

Stačí nám zavolat a popsat problém. V nejlepším případě jsme schopni Vám pomoci po telefonu. Pokud i to nepomůže, tak jsme připraveni terminál opravit, přípdaně nabídnout náhradu.

Naši klienti říkají

"Náhrada pracovníka, který měřil teplotu ručně za detekční terminál se vyplatila. Po třech měsícíh jsme měli náklady zpátky a Jarka se nyní může věnovat své původní práci"
Vendy
Ředitelka centra pro seniory
"Na pracovišti přijímáme každý den desítky návštěv. Terminál mi pomáhá dodržovat momentální pandemické předpisy"
Věra
Recepční
"Zatím to v restauracích povinně není, ale chci být připravený a mít volné ruce"
Mirek
Provozní v restauraci
"Jsme exponované pracoviště státního sektoru a v době pandemie by kontrola teploty a roušky znamenala vytvořit kompletně nové pracovní místo. Terminál nám pomohl zajistit bezpečí na pracovišti a zároveň ušetřit."
Jan
Vedoucí služeb

Kde terminál využijete nejvíce?

Od škol po provoz v továrnách.

ŠKOLY

KANCELÁŘE

NEMOCNICE

TOVÁRNY

VEŘEJNÁ DOPRAVA

OBCHODNÍ CENTRA

Pro každého najdeme to nejlepší financování

S flexibilním financováním si detekční turniket může dovolit každý. Nechte si udělat nezávaznou kalkulaci zjistětě výhody automatické dtekce teploty a roušky. Svůj čas věnujte důležitějším úkolům.

2.970 CZK

bez DPH
-
za měsíc

36.970 CZK

bez DPH
-
jednorázově

42.970 CZK

bez dph
-
Jednorázově

kontakt

fakturace@klcgroup.cz

+420 730 573 318