tel: +420 730 573 316

email: klc@klcgroup.cz

OD 7:00 do 17:00 (PO-PÁ)

KLC group - novinky

24. 2. 2021

Jste připraveni na další vlnu COVIDU? S námi jste v bezpečí!

Horkou novinkou roku 2021 se stala naše nová divize čistících a desinfekčních zón. Pod záštitou Nadace Krásy pomoci Táni Kuchařové jsme zahájili pomoc seniorům, kteří jsou v současné kritické době jednou z nejvíce zasažených a izolovaných skupin obyvatel, a to převážně v domovech pro seniory a Alzheimer centrech. Aktuálně naše produkty využili očkovací centra na různých místech republiky a zatím největší spokojenost s turniketem shledáváme v domově seniorů Chodov v Praze. Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě Nadace krásy pomoci, kterou vydala pro média ředitelka Nadace paní Soňa Morawitzová.

Návštěva v domově seniorů bez rizik. Na Chodově mají novou vstupní zónu

Praha/Domov pro seniory Chodov – Turniket, který do budovy nepustí osoby s teplotou anebo bez roušky a zároveň dezinfekční zóna zamezující přenos virů dovnitř domova. Právě takové zařízení je teď nainstalováno v Domově pro seniory Chodov a má zjednodušit přijímání návštěv u jeho klientů.

První část zařízení kontroluje správnost nasazení roušky a měří teplotu. Až poté, co jsou obě tyto kritéria v pořádku, otevře se turniket a pustí příchozí osobu do části druhé, kde probíhá dezinfekce obuvi. Nakonec zóna zajistí dezinfekci rukou. Použití je snadné a rychlé. Zařízení bylo v Domově pro seniory Chodov nainstalováno před několika dny, na hodnocení této zóny a jejího přínosu je ještě čas. „V případě, že by zóna fungovala tak, jak je deklarováno, byla by pro nás přínosem nejen pro přijímání návštěv, ale také při kontrole všech, kdo do domova vstupují,” konstatuje ředitelka Domova pro seniory Chodov Ilona Veselá. “Zařízení v hodnotě 200 tisíc korun bude zapůjčeno zdarma na 3 měsíce, ale s dárcem budeme jednat o další spolupráci.” Zařízení do domova nainstalovala firma KLC group a proces spolu zařídila Nadace Krása pomoci. „Dezinfekční zóna je dobrý způsob, jak umožnit seniorům, aby se mohli setkat se svými blízkými, ale současně neohrožovat jejich zdraví. Tento systém je užitečný nejen v současné době, kdy se potýkáme s korona virovou situací, ale můžou být dobrým pomocníkem při ochraně zdraví klientů sociálních služeb i v budoucnu,“ vysvětluje ředitelka Nadace Krása pomoci Soňa Morawitzová proč se nadace rozhodla zaštítit tento projekt a v čem vidí jeho přínos do budoucna.

Kontakt pro média: Kateřina Toholová, pr@krasapomoci.cz

logisticnews.eu

7. 9. 2020

Podívejte se a načerpejte informace ze světa logistiky na předním informačním kanále logisticnews.eu

Den draka - Uhříněves

29. 8. 2020

Děkujeme všem partnerům, rodičům, přátelům a hlavně dětem za nádherný den, který jste s námi strávili dne 29. 8. 2020 v Praze Uhříněvsi při konání akce Den draka. Bylo pro Vás připraveno mnoho zábavy i manipulační techniky nejen k nakouknutí.

Reklama v rádiu Kiss a Beat

srpen + září 2020

Pokud jste neměli to štěstí si poslechnout rebelskou reklamu v rádiu, níže máte možnost 🙂
Buď rebel!