tel: +420 730 573 318

email: klc@klcgroup.cz

OD 7:00 do 17:00 (PO-PÁ)

Mobilní aplikace a automatizace

Váš IT ninja na dosah ruky

Čas automatizovat!

Nezaspěte dobu a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku, kde se dozvíte, jak můžeme pomoci i Váš byznys automatizovat! 
Od kancelářské automatizace (ukládání, přeposílání, vytěžování dokumentů) po tvorbu terénních aplikací, které zrychlí chod firmy a ušetří Vám náklady, které můžete využít smysluplněji.

Rozšířená realita

Přinášíme Vám budoucnost. Teď.

Nečekejte až budete mezi poslednimi, kteří využívají virtuální/rozšířenou realitu pro své podnikání. 

Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku a my Vám pomůžeme rozšířit i Vaše podnikání. 

Ať už potřebujete interaktivní letáky, vizitky, katalogy, billboardy nebo třeba podtácky 🙂 Jsme tady, abychom předčili Vaše očekávání.

CRM

Zkratka CRM má více významů: customer relationship management - systém pro řízení vztahů se zákazníky je zřejmě tou nejpoužívanější. Pokud potřebujete lehkou verzi dostupnou na všech zařízeních (mobil, tablet i PC), která je ovšem dostačující pro 90% firem pro řízení a správu vašeho obchodu. Jsme tady pro Vás.

NABÍDKY

Stále vytváříte nabídky v Excelu a posíláte je emailem? Možná pro Vás máme řešení, jak si ulehčit práci. Jsme schopni Vám vytvořit aplikaci, se kterou znásobíte svoji produktivitu.

Aplikace na zakázku

SLUŽBY

V našem konkrétním případě jsme si sami vyvinuli aplikaci pro techniky, která jim umožňuje jednoduchou a hlavně rychlou tvorbu pracovních výkazů. Vše se ukládá do interní databáze. Probíhá notifikace o ukončení zakázky na libovolný email. Třešničkou na dortu je načítání výrobních čísel pomocí QR kódů.

kalkulace

Potřebujete zákazníkovi předvést nebo zaslat kalkulaci, ale nechce se Vám otvírat počítač? Vytvoříme Vám aplikaci na míru dle Vašich představ, tak aby splňovalo potřeby dnešní doby a hlavně ty Vaše.